Zarządzamy nieruchomościamiZarządzamy nieruchomościamiZarządzamy NieruchomościamiZarządzamy nieruchomościami

O NAS

westa.png

Jesteśmy firmą działającą na rynku nieruchomości od 2002 roku, świadcząc usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami, doradztwa oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Początkowo firma była prowadzona jako działalność gospodarcza założona przez osobę fizyczną. Wraz z rozwojem firmy w 2012 roku została ona przekształcona w spółkę prawa handlowego.

Jako profesjonaliści na rynku posiadamy wymagane prawem licencje państwowe w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak również tytuły Doradcy Rynku Nieruchomości Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości oraz uprawnienia do wykonywania certyfikatów energetycznych.

Należymy do Opolskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości, Dolnośląskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości, zrzeszonych w Federacji – Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości w Warszawie oraz do Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.

Przy obsłudze nieruchomości współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami gwarantującymi odpowiedni poziom usług w zakresie należytego utrzymania stanu technicznego nieruchomości, konserwacji instalacji i urządzeń, utrzymania czystości i ochrony. Posiadamy bogate doświadczenie, które pomaga nam oferować usługi na najwyższym poziomie.                                                     

Skupiając nasze działania na optymalizacji kosztów utrzymania dążymy do polepszenia wizerunku i wartości nieruchomości, mając na względzie przede wszystkim oczekiwania właścicieli. Budowanie przejrzystych relacji i wzajemnego zaufania, sprawia, że nasi Klienci nie mają wątpliwości, iż reprezentujemy ich interesy najlepiej jak to jest możliwe. Naszym nadrzędnym celem jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanych cen.  

Posiadamy wymagane prawem obowiązkowe ubezpieczenia OC w zakresie zarządzania nieruchomościami, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

westa_lupa_logo.jpeg

Posiadając merytoryczne przygotowanie i zdobyte doświadczenie zawodowe, jesteśmy w stanie sprostać powstającym problemom, zapewniając bezpieczeństwo każdej wspólnocie mieszkaniowej i dbałość o jej zasoby.         

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług zaufają nam na długie lata.

Tomasz Mrożek

Polityka prywatności