Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Lokal użytkowy, Kluczbork, 68 m2/ Oferta zawieszona

zdjęcie.jpeg

cena 3 500 PLN, powierzchnia 68 m2

nr oferty: lw108

zdjęcie.jpeg

lokalizacja: kraj: Polska, województwo: opolskie, powiat: kluczborski, miejscowość: Kluczbork
cena: 3 500 PLN
powierzchnia: 68 m2
cena za m2: 51 PLN
rynek: wtórny
nr w biurze: lw108
lokal: do wynajęcia, handlowy
dodatkowo: ogrzewanie
umeblowanie: nie
kontakt: Anna Mołodecka, tel. 693 773 163,  

 


Opis oferty

Proponuję do wynajęcia lokal na parterze pod usługi i/lub handel z witrynami, wychodzącymi na rynek w Kluczborku, zlokalizowany przy jedynej przejezdnej ulicy w najściślejszym centrum miasta o powierzchni 68 m2. Lokal z dwoma wejściami, bardzo dobrze widoczny, z bezpośrednim wejściem z chodnika. Miejsca parkingowe wzdłuż ulicy. W lokalu wszystkie media. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji lokalu i umieszczenia wszelkiego rodzaju reklam. Właściciel wyraził zgodę na zmianę istniejącej zabudowy w zależności od potrzeb najemcy. Budynek jak i lokal są w dobrym stanie.

Cena 4.500,00 PLN netto. Zapraszam!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Mołodecka - lic nr 17871.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.

Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

 

Polityka prywatności