Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Dom, Opole, 160 m2

 

cena 600 000 PLN, powierzchnia 160 m2

nr oferty: ds130

P1100872.jpeg

lokalizacja: kraj: Polska, województwo: opolskie, powiat: Opole, miejscowość: Opole
cena: 600 000 PLN
powierzchnia: 160 m2
cena za m2: 6 000 PLN
powierzchnia działki: 200 m2
liczba pokoi: 8
rynek: wtórny
nr w biurze: ds130
dom: na sprzedaż, kamienica, 3 piętra lub więcej, do zamieszkania, ogrzewanie: gazowe
media: prąd, woda, gaz, kanalizacja
kontakt: Piotr Mnich, tel. 697 121 945,

 


Opis oferty

Proponujemy niewielką elegancką kamienicę położoną w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Budynek wykorzystywany jest obecnie pod biuro właściciela na parterze oraz pokoje na wynajem. Nieruchomość przeszła generalny remont w marcu 2012. Całość o powierzchni 160 m2 składa się z trzech kondygnacji: parteru gdzie znajduje się lokal pod usługi, jeden pokój, część wspólna z kuchnią i łazienką oraz pomieszczenie gospodarcze z pralnią; pierwszego piętra gdzie znajdują się cztery pokoje oraz wspólna kuchnia i łazienka; poddasza gdzie znajdują się dwa pokoje wspólna kuchnia i łazienka. Miesięczny dochód z wynajmu obecnie wynosi około 5000zł z tego zimą opłaty wynoszą około 1100zł/m-c. Kamienica może być nadal przeznaczona pod wynajem, ale można ją zaadoptować również na działalność firmy, biura, lub dom jednorodzinny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Przy budynku znajduje się wybrukowane miejsca parkingowe. W pobliżu zlokalizowany jest sklep spożywczy oraz przystanek MZK Budynek nie jest położony przy głównej ulicy, jednocześnie dojazd do drogi wylotowej z Opola oddalony jest zaledwie o 350m. CENA DO NEGOCJACJI !

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Tomasz Mrożek - lic nr 4769.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.

Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

 

Polityka prywatności