Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Budynek usługowo-biurowy do wynajęcia 280 m2

 

cena 4.200 PLN, powierzchnia 280 m2

nr oferty: 1/3920/OOW

P1110689.jpeg

lokalizacja: Opole, Budowolanych
cena:  4.200 PLN
powierzchnia:  280 m2
cena za m2:  15 PLN/m2
liczba pokoi:  8
rynek: wtórny
nr w biurze: 1/3920/OOW
lokal użytkowy: usługi/handle/biura
piętro: 0
informacje dodatkowe:  nowe okna PCV, budynek ociepony
ogrzewanie kocioł olejowy
kontakt:

Piotr Mnich tel 697 121 945 

 


Opis oferty

Do wynajęcia atrakcyjny budynek parterowy przystosowany pod usługi, handel i biura położony w okolicy ulicy Budowlanych. Idealne miejsce pod siedzibę firmy w przemysłowej dzielnicy Opola. Bardzo dobry dojazd do obwodnicy Opola. Budynek zlokalizowany w pobliżu nowo powstałego centrum budowlanego DomExpo. Całkowita powierzchnia budynku: 280 m2 plus działka 1600. m2. Parking/plac manewrowy przy budynku. Całość podpiwniczona, w piwnicy zlokalizowana jest kotłownia i magazyny(powierzchnia piwnic ponad 200 m2) Na parterze znajduje się 8 pomieszczeń biurowych w tym pomieszczenie socjalne z kuchnią. W budynku są też dwie toalety, całość łączy korytarz przecinający budynek. Nieruchomość wymaga odnowienia. Na podłogach w większości pomieszczeń kafle. Nowe okna PCV, oraz częściowo wymieniana stolarka drzwiowa. Elewacja ocieplona i otynkowana. W budynku mieściła się wcześniej szkoła nauki jazdy. Istnieje możliwość pozostawienia na miejscu mebli i sprzętu pozostałego w pomieszczeniach. Ponadto możliwość skorzystania z blaszanego magazynu położonego za budynkiem. Dostępne wszystkie media: prąd, woda, telefon, Internet i ogrzewanie, Budynek ogrzewany jest kotłem olejowym(koszty: 10.000 zł na cały sezon zimowy). KOSZTY WYNAJMU: 4.200 PLN brutto/miesiąc plus opłaty do negocjacji! Istnieje też możliwość kupna całego obiektu, CENA: 990.000 PLN do negocjacji!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Mołodecka - lic nr 17871.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

 

Polityka prywatności