Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Lokal użytkowy, 150 m2, Opole

 

cena 5850 PLN, powierzchnia 150 m2

nr oferty: 

a1.png

lokalizacja: Opole
cena: 5850 PLN
powierzchnia: 150 m2
cena za m2: 39 PLN/m2
nr w biurze:  
lokal: do wynajęcia
piętro: parter
informacje dodatkowe: klimatyzacja, parking
kontakt: Anna Mołodecka tel. 693 773 163

 


Opis oferty

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa w nowoczesnym budynku przy ulicy Oleskiej w Opolu. Pomieszczenie o powierzchni 150 m2 wyposażone w klimatyzacje. Na podłodze terakota, na ścianach gładzie. W pomieszczeniu rozprowadzone gniazdka elektryczne i internetowe. Dostępne również inne powierzchnie biurowe od 20-90 m2. Dla najemców dostępne pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym. Możliwość korzystania z parkingu przy budynku w cenie 80,00 PLN/m-c.
Do powyższych stawek należy doliczyć koszty klimatyzacji, ogrzewania i oświetlenia.

Zapraszam do kontaktu i oglądania oferty!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Mołodecka - lic. nr 17871.
Kontakt: 693 773 163, e-mail: 


Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.
Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

 

Polityka prywatności