Nowe Chabry - II etap inwestycji Osiedle Wodna Nuta Osiedle Górki Osiedle Górki Osiedle Górki Działki Górki - I etap inwestycji

Dom, 206.5 m2, Nowa Kuźnia

 

 

cena 799 000 PLN, powierzchnia 206 m2

nr oferty: 

P5091523.jpeg

lokalizacja: Nowa Kuźnia
cena: 799 000 PLN
powierzchnia: 206.5 m2
cena za m2: 3869 PLN/m2
liczba pokoi: 4
rynek: wtórny
dom: na sprzedaż
liczba kondygnacji: 1
materiał budynku: pustak ceramiczny
kontakt: Tomasz Mrożek - 602 284 775
email: 

 


Opis oferty

Oferujemy dom o powierzchni 206 m2 ,w tym garaż dwustanowiskowy o powierzchni 40 m2. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej miejscowości oddalonej o 10 km od Opola. Dom parterowy na który składa się salon z aneksem kuchennym oraz spiżarnią, 3 sypialnie, łazienka, oddzielna toaleta, garderoba oraz gabinet.

Rozprowadzenie ciepła z kominka do pokoi oraz garażu. Elektryczne rolety zewnętrzne, centralny odkurzacz. Poddasze może zostać zaadoptowane na cele mieszkalne, zostały wyprowadzone instalacje wodne i c.o.

Działka o powierzchni 13,44 ar zagospodarowana nasadzeniami w formie drzew i krzewów z z systemem automatycznego nawadniania. Dom budowany w technologii tradycyjnej – pustak ceramiczny, dach pokryty dachówką betonową BRASS. Ogrzewanie i woda ciepła za pomocą pieca dwufunkcyjnego. Nieruchomość oddana do użytku w 2006 roku.

Zapraszamy do oglądania!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Tomasz Mrożek – lic. nr 4769

Każda transakcja dokonana za naszym pośrednictwem objęta została ochroną ubezpieczeniową w PZU SA zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje pozyskane zostały od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.C. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

 

polityka prywatności