Nowe Chabry - II etap inwestycji Osiedle Wodna Nuta Osiedle Górki Osiedle Górki Osiedle Górki Działki Górki - I etap inwestycji

Mieszkanie, 58 m2, Opole - Śródmieście

 

 

cena 179 000 PLN, powierzchnia 58 m2

nr oferty: 

1.jpeg

lokalizacja: Opole - Śródmieście
cena: 179 000 PLN
powierzchnia: 58 m2
cena za m2: 3086 PLN/m2
liczba pokoi: 2
rynek: wtórny
mieszkanie: na sprzedaż
piętro: 2
informacje dodatkowe: balkon, piwnica 10 m2
kontakt:

Tomasz Mrożek - lic. nr 4769

email: 

 


Opis oferty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w śródmieściu przy ul. 1 Maja, znajdującego się na 2 piętrze w trzy piętrowej kamienicy. Powierzchnia: 57,98 m2, dwa pokoje z dużą widną kuchnią z balkonem. Kamienica ocieplona.W mieszkaniu wymieniona została instalacja elektryczna oraz wodno - kanalizacyjna. Czynsz 280 zł (wysokość czynszu uzależniona od ilości osób). Do mieszkania przynależy piwnica o pow. około 10 m2.

Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy spożywcze, przedszkole, szkoła, kiosk, piekarnia, cukiernia, blisko do centrum.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Tomasz Mrożek – lic. 4769

Każda transakcja dokonana za naszym pośrednictwem objęta została ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje pozyskane zostały od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.C. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji. 

 

polityka prywatności