Nowe Chabry - II etap inwestycji Osiedle Wodna Nuta Osiedle Górki Osiedle Górki Osiedle Górki Działki Górki - I etap inwestycji

Mieszkanie - wynajem, 59,50 m2, Opole - Chabry

 

 

cena 3000 PLN, powierzchnia 59,50 m2

nr oferty: 

atelier (41).jpeg

lokalizacja: Opole
cena: 3000 + opłaty PLN
powierzchnia: 59,36 m2
liczba pokoi: 3
rynek: wtórny
mieszkanie: do wynajęcia
piętro: 5
informacje dodatkowe: miejsce postojowe, komórka lokatorska, taras
kontakt: Tomasz Mrożek tel. 602 284 775
 

 


Opis oferty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego apartamentu, położonego na nowym osiedlu blisko Centrum miasta.

Apartament o powierzchni 59,36 m2, 3 pokoje, taras, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska. Wysoki standard wykończenia, wszystkie meble oraz sprzęty nowe (jeszcze nie używane).

Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy spożywcze, przychodnia, apteka, przedszkole, szkoła podstawowa, piekarnia, kawiarnia, bankomat, centrum handlowe, delikatesy, kwiaciarnia, kino.

Tomasz Mrożek - lic. nr 4769

Każda transakcja dokonana za naszym pośrednictwem objęta została ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje pozyskane zostały od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.C. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

 

polityka prywatności