Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Lokal, 2500 m2, Łubniany, Luboszyce

 

cena 5000 PLN, powierzchnia 2500 m2

nr oferty: 6/3920/OOW

45421513.jpg

lokalizacja: Łubniany, Luboszyce
stan prawny: Własność
rynek: Wtórny
cena: 5000 PLN
powierzchnia: 2500 m2
cena za m2: 2 PLN
powierzchnia działki: 2500 m2
droga dojazdowa: Asfaltowa
kształt działki: Prostokąt
ukształtowanie działki: Płaska
prąd: tak
siła: tak
rodzaj ogrzewania: Węglowe
odl. od centrum miasta: 8 km

 


Opis oferty

Proponujemy Państwu do wynajęcia teren wraz z dwiema halami magazynowymi. Plac utwardzony trylinką betonową ,pozwalającą na składowanie bardzo ciężkich towarów i jazdę ciężkiego sprzętu . Na terenie znajdują się dwie hale które mogą być wykorzystane zarówno pod produkcję jak i magazyny . Jedna hala murowana z trzema bramami o powierzchni około 350 m2 , druga metalowa o powierzchni około 150 m2 w której możliwe jest wysokie składowanie . Na obiekcie znajduje się waga przemysłowa 15-sto tonowa i pomieszczenie do obsługi wagi .

Cena wynajmu jest ceną NETTO, do której należy doliczyć podatek VAT.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Justyna Szostak - lic. nr 18813.
Kontakt: tel. 731 144 049 , e-mail: j.szostak@anadom.pl.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.


 

Polityka prywatności