Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Dom, 163 m2, Lubrza, Słoków

 

cena 150000 PLN, powierzchnia 163 m2

nr oferty: 533/3920/ODS

45408584.jpg

lokalizacja: Lubrza, Słoków
stan prawny: Własność
rynek: Wtórny
cena: 150000 PLN
powierzchnia: 163 m2
cena za m2: 920.25 PLN
powierzchnia użytkowa: 163 m2
liczba pokoi: 6
liczba pięter: 1
powierzchnia działki: 3800 m2
typ domu: Wolnostojący
droga dojazdowa: Asfaltowa
garaż: tak
usytuowanie garażu: Przy budynku

 


Opis oferty

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Słoków w województwie opolskim. Z miejscowości jest bardzo dobry dojazd do pobliskich miast: Biała i Prudnik (miasto powiatowe). Budynek pokryty jest blacho-dachówką. Na parterze okna zostały wymienione na plastikowe, wstawiono również nowe drzwi wejściowe z litego drewna. Wnętrze budynku potrzebuje remontu przed zamieszkaniem. Całość składa się z parteru i piętra w skład, których wchodzi 6 pokoi, kuchnia, spiżarka, łazienka z ubikacją, oraz dodatkowego strychu. Do budynku przylega garaż oraz pomieszczenia gospodarcze. Całość otoczona jest metalowym płotem. Aktualny wygląd wnętrza oraz rozmieszczenie (poglądowe) pomieszczeń mogą zobaczyć państwo na załączonych zdjęciach.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Justyna Szostak - lic. nr 18813.
Kontakt: tel. 731 144 049 , e-mail: j.szostak@anadom.pl.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.


 

Polityka prywatności