Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Niemodlin, budynek użytkowy do wynajęcia

 

cena 15 PLN/m2, powierzchnia 1528 m2

nr oferty: 

DSC01403.jpeg

lokalizacja: Niemodlin
powierzchnia: 1528 m2
cena za m2: 15 PLN/m2
rynek: wtórny
nr w biurze:  
lokal: do wynajęcia
piętro: 0-3
informacje dodatkowe: parking
kontakt:

Małgorzata Kalińska, tel. 662 217 433

 


Opis oferty

Do wynajęcia budynek handlowo-biurowo-usługowy w miejscowości Niemodlin, położony w bardzo dobrej lokalizacji, przy drodze wylotowej w kierunku Opola oraz niewielkiej odległości do autostrady A4. Budynek posiada 4 kondygnacje, każda o powierzchni około 380 m2. Możliwa adaptacja lokali pod indywidualne potrzeby klienta. Obecnie w obiekcie trwają prace mające na celu przebudowę wnętrza. Ostatnie piętro przeznaczone częściowo pod dwa lokale mieszkalne. Parking położony przy budynku wyposażony w 70 miejsc parkingowych. Elewacja w stanie bardzo dobrym. W środku nowe okna i kafle. W pobliżu m.in. hotel oraz stacja benzynowa. Możliwy zakup również z działką leżącą przy budynku w łącznej cenie 2.900.000 PLN lub budynku z parkingiem w cenie 2.700.000 PLN.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Mołodecka lic. nr 17871

Kontakt: Małgorzata Kalińska, tel. 662 217 433 e-mail: 

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

Polityka prywatności