Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Działka, 4950 m2, Łubniany, Kolanowice, Szkolna

 

cena 495000 PLN, powierzchnia 4950 m2

nr oferty: 582/3920/OGS

44409080.jpg

lokalizacja: Łubniany, Kolanowice
ulica: Szkolna
cena: 495000 PLN
powierzchnia: 4950 m2
cena za m2: 100 PLN
powierzchnia działki: 4950 m2
droga dojazdowa: Asfaltowa
kształt działki: Nieregularny
szerokość działki (mb.): 4
długość działki (mb.): 4
ukształtowanie działki: Płaska
ogrodzenie: Brak
ujęcie wody: Miejska w drodze
rodzaj kanalizacji: Miejska w drodze
plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
liczba możliwych kondygnacji: 2
możliwość podziału: tak
widok na: Podwórko, Inne budynki, Pola
typ ulicy/drogi: Lokalna

 


Opis oferty

Działka na sprzedaż w miejscowości Kolanowice pod Opole(Gmina Łubniany) o powierzchni 4950 m2. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę zagrodową i oznaczona symbolem 16 MR. Plan dopuszcza na inwestycje o charakterze usługowym lub rolniczym z funkcją mieszkalną. Potencjał na agroturystykę lub inną działalność gospodarczą.

Część działki to grunty orne V i VI klasy, druga część tą łąki IV klasy i tereny mieszkaniowe. Działka jest niezabudowana, poza niewielkim budynkiem gospodarczym. Obszar jest w niewielkim stopniu zadrzewiony i zakrzewiony. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej i dobry dojazd do drogi krajowej nr 45(Opole-Kluczbork). Teren nie jest ogrodzony.

Grunt jest suchy, woda opadowa odprowadzana do rowu melioracyjnego. Możliwość wykonania studni gruntowej(wody gruntowe na głębokości 5 metrów) Dostępne media: prąd, woda i kanalizacja w drodze, w przyszłości planowane doprowadzenie sieci gazowej. CENA DO NEGOCJACJI!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Mołodecka - lic nr 17871.
Kontakt: Piotr Mnich 697 121 945, e-mail: p.mnich@westa.opole.pl

Zapraszam do kontaktu i oglądania oferty!

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.
Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.
 

Polityka prywatności