Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Działka, 1206 m2, Łubniany, Kolanowice

 

cena 69000 PLN, powierzchnia 1206 m2

nr oferty: 567/3920/OGS

44314344.jpg

lokalizacja: Łubniany, Kolanowice
stan prawny gruntu: Własność
cena: 69000 PLN
powierzchnia: 1206 m2
cena za m2: 57.21 PLN
powierzchnia działki: 1206 m2
droga dojazdowa: Asfaltowa
kształt działki: Prostokąt
szerokość działki (mb.): 18
długość działki (mb.): 69
ukształtowanie działki: Płaska
ogrodzenie: Brak
ujęcie wody: Miejska
rodzaj kanalizacji: Miejska
plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
możliwość podziału: tak
widok na: Pola, Inne budynki, Las
typ ulicy/drogi: Lokalna

 


Opis oferty

0 % prowizji dla kupującego

Proponujemy działkę budowlaną na sprzedaż w miejscowości Kolanowice, Gmina Łubniany o całkowitej powierzchni 1206 m2. Działka położna w nieuciążliwym otoczeniu, w pobliżu zabudowa jednorodzinna i grunty rolne. Dojazd nowo wybudowaną droga asfaltową. Miejscowość oddalona od Opola około 8 km, bardzo dobry dojazd poprzez drogę krajową. Wodociąg w działce, skrzynka elektryczna przy ulicy. Kanalizacja ciśnieniowa w drodze, z możliwością uzyskania zwrotów przy wykonywaniu przyłączenia do budynku. Na terenie gminy został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który dopuszcza w tym położeniu zabudowę jednorodzinną.

Istnieje też możliwość powiększenia działki o część sąsiadujących gruntów o powierzchni 735 m2 za cenę 39.000 PLN. CENA DO NEGOCJACJI!

Zapraszam do kontaktu i oglądania oferty!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Mołodecka - lic nr 17871.
Kontakt: Piotr Mnich tel. 697 121 945, e-mail: p.mnich@westa.opole.pl

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.


 

Polityka prywatności