Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż, 280 m2

 

cena 990.000 PLN, powierzchnia 280 m2

nr oferty: ls 316 

P1110689.jpeg

lokalizacja: Opole, Zakrzów, okolice ulicy Budowlanych
cena:  990.000 PLN
powierzchnia:  280 m2
cena za m2:  3.536 PLN/m2
liczba pomieszczeń: 8
rynek: wtórny
nr w biurze: ls 316
budynek: na sprzedaż
typ budynku: parterowy, wolnostojący, w całości podpiwniczony
informacje dodatkowe: piwnica, okna PCV, parking/plac manewrowy, budynek ocieplony
media: ogrzewanie ojelowe, prąd, woda, kanalizacja, internet, telefon.
kontakt:

Piotr Mnich tel. 697 121 945

 


Opis oferty

Na sprzedaż atrakcyjny budynek parterowy przystosowany pod usługi, handel i biura położony w okolicy ulicy Budowlanych. Idealne miejsce pod siedzibę firmy w przemysłowej dzielnicy Opola. Bardzo dobry dojazd do obwodnicy Opola. Budynek zlokalizowany w pobliżu nowo powstającego centrum budowlanego DomExpo. Całkowita powierzchnia budynku: 280 m2 plus działka 16 tys. m2. Parking/plac manewrowy przy budynku. Całość podpiwniczona, w piwnicy zlokalizowana jest kotłownia i magazyny (powierzchnia piwnic ponad 200 m2) Na parterze znajduje się 8 pomieszczeń biurowych w tym pomieszczenie socjalne z kuchnią. W budynku są też dwie toalety, całość łączy korytarz przecinający budynek. Nieruchomość wymaga odnowienia. Na podłogach w większości pomieszczeń kafle. Nowe okna PCV, oraz częściowo wymieniana stolarka drzwiowa. Elewacja ocieplona i otynkowana. W budynku mieściła się wcześniej szkoła nauki jazdy. Istnieje możliwość pozostawienia na miejscu mebli i sprzętu pozostałego w pomieszczeniach. Ponadto możliwość skorzystania z blaszanego magazynu położonego za budynkiem. Dostępne wszystkie media: prąd, woda, telefon, Internet i ogrzewanie, Budynek ogrzewany jest kotłem olejowym(koszty: 10.000 zł na cały sezon zimowy). CENA: 990.000 PLN do negocjacji! Istnieje też możliwość wynajmu obiektu wyłącznie w całości i na okres minimum jednego roku. Koszty wynajmu są nieduże 4.200 PLN brutto/miesiąc plus opłaty do negocjacji!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Mołodecka - lic nr 17871.
Kontakt: tel. 697 121 945, e-mail: p.mnich@westa.opole.pl

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

Nr oferty w biurze nieruchomości: ls316

 

Polityka prywatności