Nowe Chabry - II etap inwestycjiOsiedle Wodna NutaOsiedle GórkiOsiedle GórkiOsiedle GórkiDziałki Górki - I etap inwestycji

Dom, Pokój, 70 m2

 

300 000 PLN, 70 m2

nr oferty: ds260 

tytułowe.jpeg

lokalizacja: Pokój (powiat namysłowski)
cena: 300 000 PLN
powierzchnia: 70 m2
liczba pokoi: 3
rynek: wtórny
nr w biurze: ds260
dom: na sprzedaż
liczba pięter: parterowy
informacje dodatkowe: do budynku przynależy działka o powierzchni 1246 m2
materiał budynku: cegła
kontakt:
Anna Mołodecka tel. 693 773 163

 


Opis oferty

 

Oferujemy państwu dom jednorodzinny w miejscowości Pokój w powiecie namysłowskim. Budynek jest parterowy, posiada strych nadający się pod adaptację na cele mieszkalne oraz piwnicę. Na parterze znajdują się 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Standard wykończenia wysoki - cały budynek po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Nowa elewacja, okna pcv. Na dachu położona dachówka. Ogrzewanie piecem olejowym. Dom znajduje się na działce o powierzchni 1 246 m2. Przy domy posadzone drzewka owocowe. Na działce znajduje się budynek gospodarczy oraz studnia z wodą używaną do celów gospodarczych (na działce jest system nawadniający do podlewania trawnika). Dom połączony jedną ścianą z sąsiednim budynkiem, który również znajduje się w naszej ofercie.
 
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Mołodecka - lic. nr 17871.
 
Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem została objęta ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.
 
Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c. Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.
 

 

Polityka prywatności